«

»

May 24

Süleymanpaşa Digitürk Bayii Telefonları

Süleymanpaşa Digitürk Bayii Adres ve Telefonları

Süleymanpaşa Digitürk Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sizde gerçekleştirmek istediğiniz her türlü işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile çözüm bulabilirsiniz. Süleymanpaşa Digitürk Bayii olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında bayimizin üzerinden Digitürk ile alakalı olan her işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

süleymanpaşa-digiturk-bayii

Süleymanpaşa Digitürk Bayii Servisi

Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak saat her kaç olursa olsun bayimizin üzerinden teknik servis talebinde bulunabilir ve sorunları deneyimli ekiplerimiz ile en kısa süre içinde giderebilirsiniz. Bununla birlikte eski yayınlardan sıkıldıysanız ve henüz Digitürk yayınlarının farkına varmadıysanız, Digitürk abonesi olabilirsiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize gerek kalmadan verilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek yorulmadan ve evraklar ile uğraşma derdi olmadan üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve aynı gün içinde kurulum hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sizde abone olduğunuz paket kapsamında olan yayınları dilediğiniz gibi izleyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Verilen numaralar üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz kısa bir süre içinde veya talepte bulunduğunuz herhangi bir gün içinde gelerek deneyimli ekipleri ile kurulumu tamamlayacaktır. Kurulumun ardından yayın yetkili servis ekiplerince aktif hale getirilir ve böylece paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Bayimizin üzerinden abone olmak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Süleymanpaşa Digitürk Teknik Servis Adresleri

Bayi Adı : EKSEN ELEKTRİK
 Adres : AYDOĞDU Mahallesi HÜKÜMET Cad. No:216
 İl / İlçe : TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA

 

 Bayi Adı : BİLİKİT TEKNOLOJİ
 Adres : GÜNDOĞDU-TURGUT Mahallesi ESKİ İSTANBUL Cad. No:6
 İl / İlçe : TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA

 

Bayi Adı : İLKER ELEKTRONİK-SONER KARAYER
 Adres : ÇINARLI Mahallesi ÇINARLI Cad. No:6
 İl / İlçe : TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>