«

»

Tem 21

Geçici Sinyal Problemi – Digitürk E18-4 Hatası

Digitürk E18-4 Hatası

Digitürk E18-4 Hatasını alan vatandaşlarımızın bizleri şimdi çok iyi dinlemelerini istiyoruz. Digitürk E18-4 Hatası yani diğer adı Geçici sinyal problemi yaşıyorsanız yapmanız gereken biraz beklemek. Eğer 1 kaç saat içerisinde hala aynı hatayı alıyorsanız hemen 0212 473 73 73 nolu telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Digitürk E18-4 Hatası Detayları

Bu hata mesajı alındığı zaman dikkat edilmesi gereken en önemli nokta,üyelik paketinin bu kanalı kapsadığından emin olunması gerekir.Hata alınan kanalın üyelik paketinde olduğuna emin olmak için online işlemler merkezine ulaşarak kontrol sağlayabilirsiniz.Sorun yaşadığınız kanal,paketiniz dahilindeyse,bir sonraki çözüm adımını izleyiniz.

1 yorum

  1. rafet yilmazer

    trksat A3 te lig tv 1-2-3 hepsini izliyordum A4 de gectik ligtv 1 den baska kanal kalmadi neden lütfen aciklama bekliyorum.
    Saygilarimla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>