«

»

Oca 10

Digitürk Kumandam Çalışmıyor

Digitürk Kumandam Çalışmıyor Ne Yapmam Gerekir?

Digitürk Kumandam Çalışmıyor Sorununun nedenini ve sorunun çözümünü vereceğimiz bilgiler arasında kolay bir şekilde bularak işlemlerinizi kolayca halledeceksiniz. İlk olarak kumandanızın pillerinin bitmiş olma ihtimali üzerinde duralım; Kumandanın pillerini değiştirin, bir süre bekleyin ve cihazı açarak sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Eğer sorun  halen devam ediyorsa kumandayı değişmeniz gerecektir. En yakın Digitürk Yetkili Servis ekipleri ile iletişime geçerek işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

cats

  •  Kumandanızın SAT tuşuna basın, Televizyonun Digiturk’ün bağlı olduğu input modunda (HDMI, VGA, AV, vb.) olduğundan emin olun (Yeni teknoloji televizyonlarda genellikle “Source” tuşundan kontrol edilebilmektedir),

  •  Digiturk uydu alıcınızın açık olduğundan emin olun (Ön paneldeki ışıklardan bu kontrolü yapabilirsiniz. Digiturk uydu alıcı açıkken yeşil ışık yanıyor olmalıdır).

    Kumandanızın pillerini çıkarıp tekrar takın, kumandanızın pillerini değiştirin, Digiturk uydu alıcınızın güç kablosunu kontrol edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>