«

»

Oca 27

Digitürk Görüntüde Dalgalanma

Digitürk Görüntüde Dalgalanma ve Donma Sorunu

Bu tür bir sorunu genellikle bağlantı kablolarından kaynaklı olarak yaşarsınız. Bu gibi durumlarda yapacağınız basit bir kaç uygulama ile sorunu kolay bir şekilde giderebileceksiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında teknik servis desteğine ihtiyaç duymadan ve herhangi bir ücret ödeme derdi olmadan sorunları kolay bir giderebilir ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye keyifli bir şekilde devam edebilirsiniz. 

digiturk-goruntu-dalgalanma-sorunu

Uydu alıcısından televizyona giden bağlantı kablolarının (Scart, HDMI) düzgün takılı olup olmadığını kontrol ederek uydu alıcınızı kapatıp tekrar açın. Sorunun devam etmesi durumunda uydu alıcınızın güç kablosunu elektrik prizinden çıkarın ve sonra tekrar takın. Tüm bu işlemler sonrasında sorun çözülmediyse Digiturk Müşteri Hizmetlerinden ya da Digiturk Yetkili Servislerinden yardım alabilirsiniz. HATIRLATMA: Yukarıda aktarılan özellikler ve menü yönlendirmeleri kullanmakta olduğunuz Digiturk uydu alıcı, kumanda ya da televizyonun tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>