«

»

Mar 08

Digiturk Görüntüde Dalgalanma Sorunu

Digiturk Görüntüde Dalgalanma ve Donma Problemi

Digiturk Görüntüde Dalgalanma ve Donma sorununu bir çok nedenden dolayı yaşıyor olmanız muhtemeldir. Donma ve dalgalanma sorununu sinyal kaybından dolayı yaşıyor olabilirsiniz. Sinyal seviyesinde sorun yok ise TV ve cihaz arasında yer alan bağlantı kablolarından dolayı da bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Yapılan bütün kontrollere rağmen sorunu devam ediyorsa, sorunu gidermek için aşağıda verilen adımları uygulayabilir veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek servis desteğinde bulunabilirsiniz. 

Uydu alıcısından televizyona giden bağlantı kablolarının (Scart, HDMI) düzgün takılı olup olmadığını kontrol ederek uydu alıcınızı kapatıp tekrar açın. Sorunun devam etmesi durumunda uydu alıcınızın güç kablosunu elektrik prizinden çıkarın ve sonra tekrar takın. Tüm bu işlemler sonrasında sorun çözülmediyse Digiturk Müşteri Hizmetlerinden ya da Digiturk Yetkili Servislerinden yardım alabilirsiniz.Yukarıda aktarılan özellikler ve menü yönlendirmeleri kullanmakta olduğunuz Digiturk uydu alıcı, kumanda ya da televizyonun tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>