«

»

May 17

Digitürk Görüntü ve Renklerde Dalgalanma

Digitürk Görüntü ve Renklerde Dalgalanma Sorunu Var

Digitürk Görüntü ve Renklerde Dalgalanma, Digitürk Görüntü ve Renklerde Bozulma, Digitürk Görüntü ve Renklerde Bozukluk gibi sorunları bayimizin üzerinden sunduğumuz fırsatlar ile oldukça basit işlemler uygulayarak giderebilecek ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize veya teknik servis desteği almanıza gerek kalmadan verilen talimatları izleyerek sorunları giderecek ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebileceksiniz. Verdiğimiz iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz Digitürk ile alakalı olan her işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

digiturk-goruntu-ve-renklerde-dalganalanma-sorunu

Sorunun Çözümü

Bu gibi durumlarda ilk olarak yapmanız gereken bir kaç kontrol vardır. Kutu ve televizyon arasındaki scart yada HD kutu kullanıyorsanız HDMI kablosunu kontrol ediniz. Cihaz ve televizyon arasındaki  kablo boşluk yapıyorsa veya kablo tam oturmamış ise bu tür bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Kutunuzun elektrik fişini prizden çekin ve bir süre bekledikten sonra takın ve aynı işlemleri tekrar uygulayın.

Yapılan tüm işlemlere rağmen sorun devam ediyorsa teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimizin üzerinden teknik servis hizmeti alarak sorunları giderebilir ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda saat her kaç olursa olsun müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek yaptığınız görüşmelerde sorunu bildirerek daha hızlı ve daha kolay hizmet alabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>