«

»

Eki 14

Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı

Digitürk Film ve Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Artık film izlemek için sinemaya gitmeye son verecek ve sinema keyfini evinizde doyasıya yaşayabileceksiniz. Digitürk Film ve Dizi Paketi ile filmlerin yanı sıra yerli ve yabancı olmak üzere en sevilen dizileri de keyifli bir şekilde takip edebileceksiniz. Digitürk Film ve Dizi Paketi Fiyatı kullanıcılarını düşünerek ayda sadece  siz değerli müşterilere 9.99 TL’ye sunulmaktadır. Verdiğimiz hizmetler kapsamında üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman aynı gün içinde kurulum talebinde bulunabileceksiniz. Sizde bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek paket hakkında detaylı bilgilere erişebilir, güncel kampanya bilgilerini alabilir ve üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi

Kampanyada Neler Var?

  • Her ay 1000 film: İzlenme rekorları kıran en iyi filmleri dilediğin zaman izleme imkanı siz değerli müşterilere sunuluyor.
  • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Aksiyondan fantastik yapımlara,komediden dramaya her türden dizi Dizimax’lerde HD kalite ile!
  • Türkçe dublaj seçenekleri: Sunulan yayınları Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleri ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Dilediğin zaman dilediğin yerde: Dilediğin yerde dilediğin zaman uygulamaları sayesinde yayınları kaçırma derdi olmadan içerikleri dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>