«

»

Ara 29

Digiturk E52 / E52-32 Hata Kodu

Digiturk E52 / E52-32 Hata Kodu ve Çözümü

Digiturk E52 / E52-32 Hata Kodu sinyal seviyesinde azalma sorununu ifade etmektedir. Sinyal azalma sorununu havanın kötü olduğu zamanda yaşıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sinyal seviyesinde azalma meydana gelebilir. Bir süre beklemeniz durumunda sinyal sorunu düzelecektir. Düzelmemesi halinde aşağıda verilen adımları uygulayarak sorunu gidermeyi deneyebilirsiniz. Önerilen adımların işe yaramaması halinde yetkili servis ekiplerimiz ile iletişme geçerek servis talebinde bulunabilir ve sorunları giderebilirsiniz. 

Bulunduğunuz bölgede yoğun hava muhalefeti (Şiddetli Yağmur, Kar, Fırtınalar..)  varsa herhangi bir işlem yapmadan bekleyiniz. Hava muhalefeti yoksa kutunuzun arkasında yer alan beyaz anten kablosunun takılı olduğundan emin olunuz. Kablo takılı ise kutunuzun elektrik fişini çekip taktıktan sonra  Digiturk kumandanız ile MENÜ(OPTS)/Kurulum/Kolay Kurulum menüsüne girerek kanal kurulumu yapınız.Yayın aldığınız sistem, site veya apartmanın tümü için yayın veriyorsa sistemin genelinde bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>