«

»

Ara 05

Digiturk E30-4 Hata Kodu ve Nedeni

Digiturk E30-4 Hatası ve Çözümü

Digiturk E30-4 Hata Kodu henüz dijital kartınızın doğrulanmaya çalıştığınız ifade etmektedir. Dijital kart doğrulaması yapılana kadar beklemeniz gerekmektedir. Eğer bu işlem uzun sürüyor ise, dijital kartı çıkarın cihazın fişini çekin ve dijital kartı taktıktan sonra cihazı yeniden çalıştırarak sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Sorunun devam etmesi halinde aşağıda verilen adımları uygulayarak sorunu gidermeyi deneyebilir veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek teknik servis desteği alabilirsiniz.

Sorunun Çözümü

Hata alınan kanal üzerindeyken çözüm sinyali gönderilmelidir. Sinyalin ardından herhangi bir işlem yapmadan kanal üzerinde 2 saat kadar beklenmelidir. Bu süre içerisinde yayınlarınız açılacaktır.  Problem yaşanan kanal üzerinde yaklaşık 5 dk. bekleyiniz. Ardından yayınınız açılacaktır. Sorun devam ediyor ise kutunuzun elektrik fişini çıkarıp takınız. Ardından problem yaşanan kanal üzerine gelip tekrar 5 dk. bekleyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>