«

»

Ara 14

Digiturk E16-4 Hata Kodu

Digiturk E16-4 Hata Kodu ve Çözümü

Digiturk E16-4 Hata Kodunu farklı bir kanal açtığınız zaman görürsünüz. İzlemeye çalıştığınız kanal abone olduğunuz paketi kapsamıyorsa bu tür bir hata kodu ile karşılaşmanız olasıdır. Eğer daha önceden izlediğiniz bir kanalda bu kanalda Digiturk E16-4 Hata Kodunu alıyorsanız yapılacak basit bir kaç işlem sonrasında sorunu giderebilir ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Sorunu gidermek için aşağıda verilen adımları uygulayabilir veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sorunu gidermek adında teknik servis desteği talep edebilirsiniz. 

Hata alınan kanal üzerindeyken çözüm sinyali gönderilmelidir. Çözüm sinyali için tıklayınız. Çözüm sinyalini SMS ile almak için E164 yazıp 3555’e SMS gönderiniz. Çözüm sinyali gönderildikten sonra birkaç saniye bekleyiniz. Ardından kanal değiştirip tekrar kontrol ediniz.Hata alınan kanal üyeliğinizdeki paketlerde yer alıyor ise hata alınan kanal üzerinde kanal değiştirmeden 15 dakika bekleyiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>