«

Nis 24

Digiturk E06-4 Hata Kodu

Digiturk E06-4 Hata Kodu Çözümü

Digiturk E06-4 Hata Kodu dijital kart sorununu ifade eder. Dijital kartın ters takılması, dijital bölümün ıslanması veya hasar görmesi durumunda bu tür bir hata kodu ile karşılaşabilirsiniz. İlk olarak kartı düz taktığınızdan emin olun. Sorun halen devam ediyorsa cihazınızı fişten çıkarın ve bir süre bekledikten sonra geri takarak sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Sorunun devam etmesi halinde aşağıda verilen adımları uygulayarak sorunu gidermeyi deneyebilir veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek servis desteği alabilirsiniz. 

DT-9002/9003 kutu kullanıyorsanız çip üstte kalacak şekilde yerleştiriniz. İki kart giriş yuvası olan DCR veya Plus model bir kutu kullanıyorsanız dijital kartın alt kart yuvasına takıldığından emin olunuz. Kartın, kutu üzerindeki yuvaya doğru yönde takılı olduğunu ve tam olarak oturduğunu kontrol ediniz. Sorun devam ediyor ise kutunuzun elektrik fişini çıkarıp, kısa bir süre bekledikten sonra tekrar takınız. Ardından tekrar kontrol ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>