«

»

Oca 03

Bahşılı Digitürk Bayileri Lig Tv İletişim Adres Bilgileri Kırıkkale

Bahşılı Digitürk Bayileri Lig Tv İletişim Adres Bilgileri

ADRES : YENİDOĞAN MAH.OSMAN TİRYAKİ CAD.SEVİNÇ APT. NO:21/C KIRIKKALE / BAHŞILI

Çankırı Bahşılı de Digitürk bayisi mi arıyorsunuz? O zaman tam yerindesiniz. Çünkü bayimiz sizler için abonelik, servis, paket ve kampanyalar hakkında bilgi vs. hizmetleri en iyi şekilde sizlere vermektedir.

Evet sevgili Bahşılı halkı. Sizler için yıllardan beri Digitürk Bahşılı Bayisi olarak Digitürk hakkında bilmek istediğiniz ve öğrenmek için can attığınız konuları sizlere hem bayimiz üzerinden, hem telefon numaralarımız üzerinden, hemde internet sitemiz üzerinden siz değerli Bahşılı halkının hizmetine yıllardan beri sunmuş ve sizlere yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Digitürk Bahşılı bayisi olarak sizlere digitürk hizmetlerimizi birazdan sizlere detaylı olarak anlatacağız. Bu anlattıklarımız sayesinde sizlerin bilinçli birer digitürk kullanıcı olmanızı sağlamaktayız. Bu hizmetlerimizi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ama bizler Digitürk Bahşılı Şubesi olarak sizlere üşenmeden bu hizmetleri veriyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimizi aşağıda sizlere göstermiş bulunuyoruz.

Bahşılı Bayimizde Vermiş Olduğumuz Digitürk Hizmetleri

Digitürk abonelik hizmetlerimizi sizlerin abonelik işlemlerinizi daha kolay başlatmanız için vermekteyiz. Bir diğer hizmetimiz ise Kurulum hizmeti. Bu hizmet sayesinde artık uydu ve canak kurulumunuzu da bayimiz ücretsiz olarak sizlere yapmaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz bir diğer hizmetimiz ise Lig Tv abonelik ve Satış hizmetidir.Sizler için vermiş olduğumuz bir diğer hizmetimiz ise Teknik destek hizmetidir. Bu hizmetimizi kullanarak digitürk ile ilgili herhangi sorunlarınızı bizlere bildirebilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz bir diğer önemli hizmetimiz isePaket ve kampanya satışıdır. Bu hizmet sayesinde hem paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilecek, hemde paket ve kampanyaların satış işlemlerinizi başlatabileceksiniz. Son olarak sizlere vermiş olduğumuz diğer hizmetimiz ise Online abonelik hizmetidir. Bu hizmetimiz sayesinde hem telefon numaralarımız üzerinden, hemde internet sitemiz üzerinden sizlerin abonelik işlemlerinizi başlatabielceksiniz.

Ayrıntılı Bilgi için Kırıkkale Bahşılı Digitürk Abone Merkezine Bekliyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>